Informacje
publiczne

Sprawdź informacje publiczne dotyczące prowadzonej działalności przez FORUM TFI.

Data

od
do

TFI Forum to 28 lat doświadczenia

0

Utworzonych Funduszy Inwestycyjnych

0

Milionów pozyskanego finansowania

0

Miliarda aktywów pod zarządzaniem

Dlaczego warto pracować w TFI?

FORUM TFI to niezależna instytucja finansowa, przez wiele lat skutecznie działająca na rynku finansowym. Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku finansowym instytucją, która stale dąży do rozwoju.

Ciekawe projekty
Unikalne doświadczenie
Przyjazna atmosfera

Fundusze
Dedykowane

Dzięki funduszom dedykowanym możliwe jest skuteczne zrestrukturyzowanie aktywów i wypracowanie optymalnych rozwiązań (prawnych i biznesowych) do realizacji wybranej strategii. Można również zapewnić poufność i anonimowość dla prowadzonych operacji biznesowych. Bezpiecznie przekazać aktywa swoim potomkom, umożliwić lokowanie nadwyżek finansowych w innowacyjne przedsięwzięcia.

Czytaj dalej

Fundusze
Sekurytyzacyjne

Aktywność inwestycyjna opiera się głównie na inwestowaniu w portfele wierzytelności masowych. Fundusze sekurytyzacyjne mogą być tworzone jako wehikuły inwestycyjne dla inwestorów pasywnych jako ciekawa alternatywa dla lokowania środków w klasyczne instrumenty finansowe. Ich przeznaczeniem może być również przynoszenie Grupie Inwestycyjnej zysków nakierowanej na aktywa trudne.

Czytaj dalej

Fundusze
Alternatywne

Dokonywanie inwestycji poprzez fundusze alternatywne wymaga szczególnych kompetencji i know-how rynkowego. Jesteśmy pionierem w tworzeniu alternatywnych strategii inwestycyjnych w Polsce, każdorazowo współpracujemy z wykwalifikowanym partnerem, któremu w wybranych przypadkach powierzamy zarządzaniem portfelem aktywów.

Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Szczegóły w polityce plików cookies

Akceptuję